Hakkımızda

 1979 yılında şahıs firması olarak kurulan Ekiz Reklam; 1985 yılında şirketleşmiştir.  36 yıllık bilgi ve birikimimize profesyonelliğin yanında teknolojiyi de katarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

 

 Vizyonumuz

Satış öncesi ve sonrasında kusursuz hizmet vermek, çağdaş tasarımlarımızla yenilikler ve yaratıcılıkta öncü olmak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak, faaliyet alanımızda liderliği yakalamak, teknolojik alt yapıyı etkin ve verimli kullanarak dengeli ve sistemli büyüme elde etmek, çalışanlarının çalışmaktan mutluluk duyduğu bir firma olmaktır.

Ekibimiz bu vizyonla yola çıkarak  hedefini tecrübeyi dinamizm ile birleştirmek,  ilkesini işlerini temiz ve itinalı yapmak,  kazancını;  müşteri memnuniyetini sağlamak olarak belirlemiştir.

 

Misyonumuz

Yaratıcı ve kusursuz hizmetten ödün vermeyen, çalışanlarımızla reklam sektöründe adımıza yakışır kalite ve estetikte ürünler sunan, müşteri gereksinimleri ile beklentilerinin karşılanması ve aşılmasını sağlayan, hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlayarak müşteri için gerçek ekonomik üstünlükleri olan ürünler üretmek.